Realizacja projektu wnętrza w Kościerzynie

Wnętrze po powierzchni 55m2 w Kościerzynie zostało zaprojektowane dla nowoczesnego małżeństwa z dwójką małych dzieci.

Pokoik dla synka miał stać się jego miejscem zabaw, ale również miejscem gdzie odpocznie po pełnym wrażeń dniu. Mebel który dominuję całe wnętrze, a nawet to on je tworzy został zaprojektowany i zrobiony przez stolarnie, która jak widać nie boi się żadnych wyzwań!

W sypialni moich klientów miałam trudne zadanie, gdyż na niewielkiej przestrzeni trzeba było pomieścić wiele rzeczy, regał na książki, duże łóżko, kołyskę dla noworodka, szafę  – której jeszcze nie ma na zdjęciach. Meble i w tym pomieszczeniu zostały wykonane na wymiar, całe okno okalają półki na książki a na jednej ze ścianek zamontowaliśmy szafki pod sufitem na drobne przechowywanie. Wszystko zachowane w odcieniach bieli, a dodatki amarantu i czerni, nadają wnętrzu pazura.

Salon został zaprojektowany zgodnie z panującą już w nim architekturą, został odsłonięty komin z cegły, gdzie jeszcze stanie koza, oraz został oczyszczony i wyeksponowany metalowy podciąg na suficie, który nadaję wnętrzu loftowy charakter. Popularne materiały – cegła, beton, metal i drewno – idealnie pasują do moich klientów.

Zdjęcia łazienki i uzupełnienie pozostałych pomieszczeń już niebawem!

Lokacja:

kOŚCIERZYNA

Data:

2015

Klient:

pRYWATNY - pROJEKT MIESZKANIA

Powierzchnia:

55 m²